Kalendorius

Baltoji lopšinė

Pasakos magijos pripildytas, šiuolaikinės estetikos šokio spektaklis vaikams apie ilgesį, meilę, svajones ir tamprų šeimos ryšį.

Estetiškas ir subtilus vaikams nuo 3 iki 10 metų skirtas choreografės Agnijos Šeiko šokio spektaklis „Baltoji lopšinė“ apgaubia žiūrovus lietuviškos pasakos mitologija. Tačiau, kitaip nei įprasta, čia sekama pasaka ne apie praeitį, o atvirkščiai – apie dabartį. Spektaklyje per pasakų veikėjus kalbama apie šiuolaikinio vaiko situaciją, kai mama toli ir dažniau ją gali pamatyti svajose ar sapnuose, nei apkabinti.

Spektaklio kūrėjai ieško atsakymų į šiuolaikinėms šeimoms iškylantį skaudų klausimą: kaip paaiškinti vaikui, kad nepaisant to, jog tėveliai dėl svarbių priežasčių priversti ilgas valandas leisti darbe ar net išvykti iš gimtosios šalies, jie visada šalia savo mintimis ir jausmais, mylintys ir besirūpinantys.

Spektaklis „Baltoji lopšinė“ rodytas festivaliuose Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje ir Vokietijoje.

Spektaklis rekomenduojamas 3-10 metų vaikams.

Choreografė:
Agnija Šeiko
Kostiumų ir šviesų dailininkas:
Artūras Šimonis
Kompozitorius:
Kristijonas Lučinskas
Šokėjai:
Dovilė Binkauskaitė, Inga Kuznecova, Eiva Dobilaitė, Darius Berulis, Agnija Šeiko, Oksana Griaznova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Aušra Krasauskaitė, Simonas Laukaitis, Erikas Žilaitis, Laura Geraščenko
Prodiuserė:
Goda Giedraitytė
Premjera:
2012
Trukmė:
40 min.

Sausis 2020

Ordredesordreordredesordre

24 sausio, Kultūros fabrikas, Klaipėda Bilietai

Ordredesordreordredesordre

29 sausio, Menų spaustuvė, Vilnius Bilietai