Trupės šokėja
Šeiko šokio teatro šokėja, mokytoja, choreografė. Įgijusi KU choreografijos bakalaurą, tęsė studijas Edukologijos magistro srityje, vėliau gilinosi į kūno-judesio terapijos studijas. Per 20 m. įgijo šokėjos, šokio ir etikos mokytojos, choreografės, šiuolaikinio šokio technikos dėstytojos, kūno-judesio terapijos praktikės, dirbant su negalią turinčiais žmonėmis, patirties.
Trupės šokėja
Gintarė Marija Ūsė baigė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklą, choreografijos skyrių. 2013 metais įgijo šokio pedagogijos, šiuolaikinio šokio krypties bakalauro laipsnį Vilniaus kolegijoje ir nuo tada pradėjo dirbti šokio teatre „Aura“ kaip profesionali šokėja – atlikėja. Ten ji dirbo su choreografais iš Lietuvos ir užsienio: Birute Letukaite, Samuel Mathieu, Pia Holden, Anne Ekenes, Paul Hess ir kt.
Ji turavo ir pasirodė įvairiose pasaulio šalyse: JAV, Norvegijoje, Italijoje ir t.t. Nuo 2017 metų įstojo į Lietuvos šiuolaikinio šokio asociaciją ir startavo kaip laisvai samdoma šokėja, mokytoja ir choreografė ir taip pat pradėjo dirbti Šeiko Šokio Teatre. Tais pačiais metais nominuota už metų choreografiją ir apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi kartu su Niels Claes už vaidmenis šokio spektaklyje „Aside“.
Trupės šokėja
Inga Kuznecova 2012 m. įgijo Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto choreografijos specialybės magistro laipsnį. Vienerius metus studijavo Stokholmo „Danshogskolan“ šokio koledže. Nuo 2012 m. dirba KUMF choreografijos katedroje (dabartinė LMTA), dėsto šiuolaikinio šokio techniką, kompoziciją ir improvizaciją. Turi sukaupusi neformaliojo vaikų švietimo šokių mokytojos 10 metų patirtį ir įgijo mokytojos metodininkės laipsnį. Nuo 2013 metų šoka „Šeiko šokio teatre“ (buvęs „PADI DAPI Fish“). Nuolat šoka įvairių choreografų A. Šeiko, D. Acin Thelander Murphy, M. Ladzanski, A. Richard, H. Avdalo and Y. Shinozaki, P. Lisauskas ir kt. projektuose. Su spektakliais pasirodė įvairiuose užsienio festivaliuose bei teatruose Kinijoje, JAV, Švedijoje, Norvegijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje. Choreografiniai darbai „Mikas ir pusryčiai“ (įtrauktas į 2010 m. Naujojo Baltijos šokio festivalio programą), „Ir viskas klojosi kuo puikiausiai“ (sukurtas kartu su chor. P. Lisausku 2012 įtrauktas į Naujojo Baltijos šokio festivalio programą), 2015 m. Su R. Drukteinyte sukurtas performansas „Happy birthday“, 2017 m. spektaklis „Pamirštos princesės“ nominuotas Auksiniam scenos kryžiui. Veda improvizacijos, šiuolaikinio šokio technikos, kompozicijos kūrimo seminarus mokytojams, vaikams, teatralams bei mėgėjams.
Trupės šokėjas
Mantas vaikystėje lankė sportinių šokių klubą „Vilnis“, 2006 m. baigė Kėdainių „Šviesiąją gimnaziją“ ir įstojo į Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Choreografijos katedrą, 2008 m. pagal Erasmus mainų programą studijavo Švedijoje, Stokholmo „University College of Dance”. 2011 m. įgijo teatro bakalauro laipsnį, choreografo specialybę. 2015 m. baigė Vaidybos (šiuolaikinio šokio) magistrostudijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kaip šokėjas profesionaliai dirba nuo 2009 m. ir per tą laikotarpį dirbo su tokiais choreografais kaip Agnija Šeiko, Martynas Rimeikis, Vytis Jankauskas, Aira Naginavičiūtė, Palle Granhoj (Danija), Kiril Simonov (Rusija), Dalija Acin Thelander (Švedija), Lorca Massine (Italija), Alban Richard (Prancūzija) ir kt. Kaip atlikėjas atstovavo Lietuvą įvairiuose festivaliuose užsienyje (Norvegija, Kinija, Čekija, Prancūzija, Estija, Švedija, Italija, Malta, Bulgarija, Vengrija, Rumunija ir kt.)
Trupės šokėjas
Iš Belgijos kilęs šokėjas Nielsas Claesas yra baigęs Fontys šokio akademiją Tilburge, Nyderlandų Karalystėje. 2010–2013 m. jis šoko Mastrichto „Sally“ šokio teatre, „dansgroep Amsterdam“ ir Lenkijos šokio teatre, jam teko šokti tokių choreografų kaip Andonis Foniadakis ir Jo Strømgren spektakliuose bei įvairių kitų kūrėjų projektuose Vokietijoje, Izraelyje, Nyderlanduose. 2015–2017 m. N. Claesas buvo Kauno šokio teatro AURA trupės nariu, o 2017 m. prisijungė prie „Šeiko šokio teatro“ trupės.
2017–2018 m. dėstė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o 2017 m. buvo pakviestas dėstyti Čiurlionio menų mokykloje.
Sukurtos choreografijos: „Maathai“ (Lenkijos šokio teatras), „Troškulys“ (šokio teatras „Aura“), „Aside“, „Paženklintas“ (Šeiko šokio teatras) ir „Jiems patinka“ (Čiurlionio meno mokykla).
2017 ir 2020 metais N. Claes „Metų šokėjo“ kategorijoje buvo apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“.
Trupės šokėja
Oksana Griaznova yra šokėja, mokytoja ir pradedanti choreografė. Ji įgijo šiuolaikinio šokio atlikėjos laipsnį Suomijoje (North-Karelia College Outokumpu). Norėdama pagilinti žinias apie judesį ir jo komunikaciją, šiuolaikinio šokio kontekstą ir šokio teoriją, ji studijavo šiuolaikinio šokio pedagogiką Frankfurte prie Maino, Vokietijoje (Hochschule für Musik und Darstellende Kunst). Oksana dirbo šokio teatre Aura, šiuo metu yra Šeiko šokio teatro šokėja. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje dėstė šiuolaikinį šokį. Savo dabartinėje veikloje ji nori pabrėžti, kad interpretacija, variacija, (re)konstravimas ir perkėlimas yra neatsiejamos kiekvieno veiksmo dalys ir yra reikšmingos kuriant tarpusavio ryšį. Oksana taip pat yra susidomėjusi išėjimu iš 'komforto zonos' bei sudėtingų ir nepažįstamų judesio kokybių įkūnijimu.
Trupės šokėja
Viktorija Zobielaitė 2021 metais baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo šiuolaikinio šokio specialybę. Nuo tada ji pradėjo šokėjos karjerą Šeiko šokio teatre. Viktorija dirbo su įvairiais užsienio ir Lietuvos choreografais: Agnija Šeiko, Rachid Ouramdane (FR), Claude Brumachon – Benjamin Lamarche (FR), Samuel Mathieu (FR), Alexandra Pirici (RO), Eglė Būdvytytė (LT/NL), Aira Naginevičiūtė – Adomaitienė (LT), Vytis Jankauskas (LT), Giedrė Jankauskienė (LT), Judita Vassos (LT), Willi Dorner (AT), Libertad Pozo (ES).
Samdoma šokėja
Aušra Krasauskaitė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Šokio katedros lektorė. 2007 m. baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, Baleto skyrių ir jai suteikta baleto artistės kvalifikacija. 2012 m. baigė Klaipėdos universiteto Menų fakultetą (KUMF), suteiktas teatro bakalauras ir choreografo profesinė kvalifikacija. 2014 m. ten pat įgijo šokio magistro laipsnį. Nuo 2008 m. – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto solistė, taip pat aktyviai bendradarbiauja su Šeiko šokio teatru. Nuo 2015 m. – KUMF Šokio katedros asistentė, nuo 2017 m. – lektorė, specializuojasi klasikiniame šokyje.
Nuo 2008 m. atliko daugiau nei dvidešimt solinių vaidmenų įvairiuose šokio ir tarpdisciplininiuose spektakliuose, performansuose. Atstovavo Lietuvai pasaulinėse parodose EXPO 2012 ir EXPO 2015. Dalyvavo įvairiuose festivaliuose ir seminaruose daugelyje pasaulio šalių, tokių kaip JAV, Pietų Korėja, Kinija, Islandija, Švedija, Izraelis, Ukraina, Baltarusija, Latvija ir kt. Pastatė aštuonis šokio spektaklius įvairiuose Lietuvos teatruose, sukūrė choreografiją dramos spektakliui „Mums viskas gerai“ (rež. Jonas Vaitkus), Jono Jurkūno operai „Mažvydas“ (rež. Kęstutis Jakštas). 2018 m. apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi ir Padėkos kauke už šokio spektaklį „Karmen“.
Samdomas šokėjas
Darius Berulis 2012 m. baigė Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Choreografijos katedrą ir įgijo Teatro bakalauro laipsnį su choreografijos profesine kvalifikacija. 2014 metais baigė KUMF choreografijos katedros magistro studijų programą ir įgijo šokio magistro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2010 metų aktyviai dalyvavo menininkų grupes „Žuvies akis“ veikloje, o nuo 2013 m. ir šokio teatro „PADI DAPI Fish“ veikloje. Nuo 2014 metų tapo dėstytoju KUMF Choreografijos katedroje bei baleto šokėju Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Dirbo su žinomais choreografais ir repetitoriais iš viso pasaulio: Agnija Šeiko (LT), Aušra Krasauskaitė (LT), Petras Lisauskas (LT), Mantas Černeckas (LT), Donatas Bakėjus (LT), Aurelijus Liškauskas (LT), Inga Kuznecova (LT), Gytis Ivanauskas (LT), Martynas Rimeikis (LT), Kiril Simonov (RU), Palle Granhoj (DEN), Alban Richard (FR), Heine Avdal (NO), Yukiko Shinozakiat (JP). Atlikėjas ir choreografas yra pasirodęs daugybės pasaulio šalių scenose: JAV, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Grenlandijoje, Islandijoje, Rusijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Izraelyje, Italijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Estijoje, Latvijoje.
Samdoma šokėja
Marija Ivaškevičiūtė 2018 m. baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, modernaus/šiuolaikinio šokio specialybę. Nuo tada ji pradėjo šokėjos karjerą „Šeiko Šokio Teatre”. Marija dirbo su įvairiais užsienio ir Lietuvos choreografais: Agnija Šeiko, Vilma Pitrinaite, Dalija Acin Thelander Murphy, Ugne Dievaite, Palle Granhoj ir kt. Taip pat šoko įvairiuose festivaliuose užsienio šalyse Vokietijoje, Norvegijoje, Ispanijoje, Maltoje.
2020 metais M. Ivaškevičiūtė pelnė „Auksinį scenos kryžių“ „Metų šokėjos“ kategorijoje.
Samdomas šokėjas
Marius Pinigis – šiuolaikinio šokio atstovas, savo veiklą plėtojantis šokėjo, choreografo, pedagogo kryptimis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ilgą laiką buvęs Kauno šokio teatro „Aura“ šokėju ir šiame teatre sukūrusiu daugiau negu 20 vaidmenų šokio spektakliuose, pastaruoju metu ne tik reguliariai reiškiasi kaip šokėjas, aktyviai kuria ir pristato savo darbus, bet ir rūpinasi šokio sklaida Kaune, įsitraukia į Kauno miesto kultūrinio lauko plėtros procesus. Aktyviai veikia ne tik užsiimdamas edukacine veikla, bet ir pats nuolat stažuojasi užsienyje vykstančiuose šokio seminaruose, dirbtuvėse, intensyviuose kursuose pas vienus žymiausių ir labiausiai prie šiuolaikinio šokio – judesio praktikų edukacijos raidos bei kokybės prisidedančių pedagogų. Taip pat - Šiuolaikinio šokio asociacijos, vienijančios Lietuvos šokio profesionalus, narys. Vienas iš NUEPIKO šokio trupės įkūrėjų.
https://www.facebook.com/events/1655808281738209