fbpx

Šeiko šokio teatro naujienlaiškis

Gaukite specialias nuolaidas ir pirmas sužinokite teatro naujienas! Laiškus siunčiame iki trijų kartų per mėnesį.

Akmenimi srūvantis laikas

Šokio spektaklis-istorinė ekskursija „Akmenimi srūvantis laikas“ – tai choreografinė – istorinė kompozicija apie žmogaus kelionę, kurios metu jis pereina vandenį, ugnį, akmenį ir šlovę. Simbolinis mitinis laikas persipina su gyvenusių žmonių likimais.

Spektaklis pristato dvi Klaipėdos skulptūrų parko tapatybes – tai sunaikintos senosios miesto kapinės ir jų vietoje sovietmečiu įkurta skulptūros meno ekspozicija, o pačio parko kraštovaizdis virsta scenovaizdžiu. Siurrealistinėje kelionėje žiūrovus lydi pirmieji žmonės – Ieva ir Adomas, bei varnas, kelis šimtus metų gyvenantis tankiausiame parko medyje. Spektakliui įkvėpti žaismingumo, savotiško karnavališkumo, pasitelkta tikra istorija apie papūgėles, kurias vaikai laidodavo apleistose po karo kapinėse. Varnas spektaklyje veikia kaip gilioji išmintis, o papūgėlės – kaip šio pasaulio spalvos, lengvumas ir džiaugsmas.

„Ten, kur gyvenimas, ten ir mirtis. Ir atvirkščiai. Tai tik perėjimo ir ribos klausimas“, – šnabžda spektaklio kūrėjai ir kviečia į kelionę paskui akmenimi srūvantį laiką.

Scenarijaus autorė:
Sondra Simana
Kompozitorius:
Kristijonas Lučinskas
Režisierė:
Agnija Šeiko
Kostiumų dizainerė:
Polina Nimrea
Scenografė:
Sigita Šimkūnaitė
Choreografija:
Agnija Šeiko, Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Marija Untulytė
Šokėjai:
Inga Kuznecova, Dovilė Binkauskaitė, Marija Untulytė, LMTA Klaipėdos fakulteto Šokio katedros studentai
Teatro veiklą finansuoja:
Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Premjera:
2023 m.
Trukmė:
60 min.

Šiuo metu numatytų spektaklių nėra.

.