fbpx

Šeiko šokio teatro naujienlaiškis

Gaukite specialias nuolaidas ir pirmas sužinokite teatro naujienas! Laiškus siunčiame iki trijų kartų per mėnesį.

Aikštelėje laisvų vietų nėra

Dinamiškas ir įtemptas vyrų duetas, nagrinėjantis šiuolaikinę vyriškumo sąvoką.

Šokio spektaklis „Aikštelėje laivų vietų nėra“ tai ironiška vyriško dienoraščio interpretacija, kelianti klausimą: kokia vyrų konkurencinės kovos ir vidinės ramybės kaina? Ieškodama vyriškosios tapatybės atspindžių kūne choreografė Agnija Šeiko sceninį veiksmą konstruoja kaip dviejų šokėjų vyrų dialogą. Puikiai vienas kitą jaučiantys šokėjai scenoje kuria tradicijos ir naujovių, konservatyvumo ir liberalizmo, normos ir laisvės konfliktus. Pabrėžtinai fiziškame spektaklyje pakanka vietos ir jautrumui, ir retai lietuvių šiuolaikiniame šokyje pasitaikančiam humorui bei žaviai saviironijai.

„Aikštelėje laisvų vietų nėra“ choreografei A. Šeiko pelnė aukščiausią Lietuvos profesionalaus scenos meno apdovanojimą – „Auksinį scenos kryžių“ už metų choreografiją. Spektaklis buvo rodytas festivaliuose Latvijoje, Rusijoje ir Vokietijoje.

Spauda apie spektaklį

„Dviejų vyrų (tėvo ir sūnaus) kova, meilė, akistata, santykių virsmas pasakojamas paprastai, jautriai. Subtili choreografija, o šalia – jai priešingas vyrų grubumas ir puiki Danielio Hamburgerio muzika paliko didžiulį įspūdį „PLArTFORMOS“ festivalyje.“

Sigita Ivaškaitė. Su geriausiais linkėjimais. 2012-ieji Lietuvos šokiui. 7 meno dienos, 2012 12 21, Nr. 46 (1014).

Choreografė:
Agnija Šeiko
Šokėjai:
Petras Lisauskas, Darius Berulis/ Marius Pinigis
Scenografas:
Artūras Šimonis
Muzika:
Gus Loxbo
Prodiuserė:
Goda Giedraitytė
Premjera:
2012
Trukmė:
50 min.

Balandis 2024

Baltoji lopšinė

25 balandžio, Kauno miesto kamerinis teatras Bilietai
.