fbpx

Šeiko šokio teatro naujienlaiškis

Gaukite specialias nuolaidas ir pirmas sužinokite teatro naujienas! Laiškus siunčiame iki trijų kartų per mėnesį.

Kultūros Pasas

Teatras kviečia naudotis „Kultūros pasu“ ir lankytis mokiniams skirtuose šokio spektakliuose ir edukaciniuose užsiėmimuose.

Prieš arba po spektaklio žiūrovai kviečiami į 20 minučių edukacinį užsiėmimą, kuriame, priklausomai nuo amžiaus grupės bei spektaklio, atlieka judesio, kūrybines, improvizacines užduotis, susipažįsta su spektaklio judesio kalba arba dalyvauja diskusijoje, susitikime su kūrybine grupe. Praktiškai susipažinę su šokiu arba pasikalbėję žiūrovai šią patirtį gali pritaikyti žiūrėdami kitus scenos meno kūrinius. Tai lavina vaizduotę, gebėjimą suprasti šokio kalbą ir scenos meną, ugdo gebėjimą kritiškai vertinti kūrinį, argumentuotai reikšti savo nuomonę.

Šokio spektakliai, kuriuos siūlome „Kultūros pase“ – aukšto meninio lygio kūriniai, įvertinti teatro profesionalų ir publikos. Spektaklio „Baltoji lopšinė“ choreografė Agnija Šeiko ir dailininkas Artūras Šimonis 2012 metais nominuoti „Auksiniam scenos kryžiui“, spektaklis sužavėjo publiką Europos, Kinijos ir JAV festivaliuose. Spektaklio „Aside“ šokėjai Niels Claes ir Gintarė M. Ščavinskaitė 2017 metais pelnė „Auksinį scenos kryžių“ „Metų šokėjo“ kategorijoje, o choreografės Ingos Kuznecovos „Pamirštos princesės“ 2016 metais nominuotos „Spektaklių vaikams ir jaunimui“ kategorijoje. 2018 metais „Mano Piteris Penas“ choreografė Agnija Šeiko bei kompozitorius Svenas Helbigas (Vokietija) abu pelnė po „Auksinį scenos kryžių“.

Spauskite ir susipažinkite:

Šokio spektaklis „Apkabinsiu tave“ (6-8 m.)

Šokio spektaklis „Baltoji lopšinė“ (6-10 m.)

Šokio spektaklis „Pamirštos princesės“ (7-12 m.)

Šokio spektaklis „Nematomi“ (12-15 m.)

Šokio ir muzikos spektaklis „Mano Piteris Penas“ (12-18 m.)

Šokio spektaklis „Aside“ (12-19 m.)

Šokio spektaklis „Aš esu Kovo 11“ (14-19 m.)

Šokio monospektaklis „Paženklintas“ (14-19 m.)

Integruotų pamokų ciklas „Šokis + mokykla“ (13-19 m.) (Nuotolinė paslauga)

„Šokis + mokykla“ – tai netradicinė pamoka, kurios metu į literatūrą, muziką, istoriją ir etiką mokiniai galės pažvelgti iš šokio perspektyvos. Zoom platformoje vykstančio užsiėmimo metu Šeiko šokio teatro kūrėjai atskleis šiuolaikinio šokio kūrybos užkulisius ir parodys, kaip įvairios disciplinos: poezija, klasikinė muzika, istorija persipina šokio spektaklyje. Menininkai rodys teatro spektaklių ištraukas, kurios iliustruoja pasirinktą temą ir tiesioginiame eteryje pasakos, analizuos, kvies moksleivius pokalbiui. Tikime, jog tokios pamokos praturtins ir mokinius ir mokytojus, atskleis platesnį disciplinos, jos pritaikymo gyvenime būdų arsenalą, pasiūlys netikėtus kampus, sužadins vaizduotę ir įkvėps kūrybai bet kurioje srityje.
Tai ne tik saugi ir įtrauki edukacinė priemonė pandemijos kontekste, bet ir sprendimas norint pasiekti regionų moksleivius.

Spektaklis gali atvykti ir į Jūsų mokyklą bet kuriame Lietuvos kampelyje!

Daugiau informacijos: info@seikodancecompany.com

Liepa 2024

  • Liepa

Klajojančios kopos

11 liepos, Parnidžio Kopa, Nida Bilietai
.