fbpx

Šeiko Dance Company newsletter

Receive our latest news first! You will receive our emails up to three times a month.

Kultūros Pasas

Teatras kviečia naudotis „Kultūros pasu“ ir lankytis mokiniams skirtuose šokio spektakliuose ir edukaciniuose užsiėmimuose.

– Šokio spektaklis „Baltoji lopšinė“ (1-2 klasės)

– Šokio spektaklis „Pamirštos princesės“ (1-4 klasės)

– Šokio spektaklis „Aside“ (6-12 klasės)

Prieš spektaklį žiūrovai kviečiami į kūrybines dirbtuves, kuriose atlieka judesio, kūrybines, improvizacines užduotis ir susipažįsta su spektaklio judesio kalba. Praktiškai susipažinę su šokiu, vaikai šią patirtį iškart pritaiko žiūrėdami spektaklį. Tai lavina vaizduotę, gebėjimą suprasti šokio kalbą ir scenos meną, ugdo gebėjimą kritiškai vertinti kūrinį.

Šokio spektakliai, kuriuos siūlome „Kultūros pase“ – aukšto meninio lygio kūriniai, įvertinti teatro profesionalų ir publikos. Spektaklio „Baltoji lopšinė“ choreografė Agnija Šeiko ir dailininkas Artūras Šimonis 2012 metais nominuoti „Auksiniam scenos kryžiui“, spektaklis sužavėjo publiką Europos, Kinijos ir JAV festivaliuose. Spektaklio „Aside“ šokėjai Niels Claes ir Gintarė M. Ščavinskaitė 2017 metais pelnė „Auksinį scenos kryžių“ „Metų šokėjo“ kategorijoje.

Spektaklis gali atvykti ir į Jūsų mokyklą bet kuriame Lietuvos kampelyje!

Dar nesinaudojate „Kultūros pasu“?

 

Daugiau

July 2024

Islands

July 27, Zarasai

https://pilotas.lt/2024/07/09/kultura/minimalizmas-kupoleje-zaraso-saloje-rengiamas-garso-ir-judesio-spektaklis-instaliacija/

Islands

July 27, Zarasai

https://pilotas.lt/2024/07/09/kultura/minimalizmas-kupoleje-zaraso-saloje-rengiamas-garso-ir-judesio-spektaklis-instaliacija/

Seasons

July 31, Visaginas

https://visaginas.lt/naujienos/pakeliui-i-jubilieju49-ojo-visagino-gimtadienio-programa-07-29-08-03/9112

.