fbpx

Šeiko šokio teatro naujienlaiškis

Gaukite specialias nuolaidas ir pirmas sužinokite teatro naujienas! Laiškus siunčiame iki trijų kartų per mėnesį.

Užpustyti

Spektaklis-istorinė ekskursija po Nidos Parnidžio kopą ir jos apylinkes, pasakojanti apie permainingą unikalaus pamario krašto gamtą ir jo gyventojų bei svečių likimus.

Kerinčios gamtos apsuptyje vykstantis ir naujoms patirtims ausinėmis apsiginklavusius žiūrovus viliojantis šokio spektaklis „Užpustyti“ tai poetinė istorinė ekskursija, kurioje galima išgirsti ir patirti pasakojimus apie užpustytus ir vėl iš naujo statytus Neringos kaimus, čia atklydusius žymius dailininkus, rašytojus ir filosofus. Nuo Parnidžio kopos, atsiveria Nidos gyvenvietė ir užpustyti jos istorijos puslapiai, o kopose pasklidusių šokėjų kūnai lakoniškais judesiais subtiliai atliepia istorinį-poetinį-muzikinį pasakojimą ir sukuria unikalią patirtį žiūrovams.

Tai jau penktasis Šeiko šokio teatro spektaklis-ekskursija. Šią unikalią istorijos ir judesio, realios aplinkos ir ją atgaivinančios fikcijos dermės formą kūrėjai nuolat tobulina ir kas kartą ekskursijose dalyvaujantiems žiūrovams pasiūlo vis naujus ir netikėtus pasakojimus apie regis jau pažįstamas ir kviečia atrasti vis naujas erdves.

Režisierė:
Agnija Šeiko
Choreografės:
Agnija Šeiko ir Inga Kuznecova
Muzika:
Kristijonas Lučinskas, Benas Šarka ir „AOUM“ (Edmundas Gylys, Vladimir Konstantinov, Karina Novikova, Donatas Bielkauskas, Larion Dyakov)
Teksto autorė:
Sondra Simana
Kostiumų dailininkė:
Sandra Straukaitė
Šokėjai:
Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Oksana Griaznova, Marija Ivaškevičiūtė, Dovilė Binkauskaitė, Mantas Černeckas, Niels Claes, Erikas Žilaitis, Evgeniy Kalachov, Viktorija Zobielaitė
Tekstą įskaitė:
Agnija Šeiko, Darius Meškauskas, Mikas Urbonas, Kristina Švenčionytė, Mantvydas Poškus, Edvardas Brazys, Sigutis Jačėnas, Martynas Jackus, Saulė Skliuderytė, Sofija Lučinskaitė, Liudas Vyšniauskas, Karolis Makauskas, Neringa Abrutytė, Vaiva Kvedaravičiūtė
Padėka:
Raimondai Ravaitytei-Meyer ir Aušrai Feser
Prodiuserė:
Vilija Bartašiūtė
Premjera:
2019
Trukmė:
60 min.

Balandis 2024

Baltoji lopšinė

25 balandžio, Kauno miesto kamerinis teatras Bilietai
.