fbpx

Šeiko šokio teatro naujienlaiškis

Gaukite specialias nuolaidas ir pirmas sužinokite teatro naujienas! Laiškus siunčiame iki trijų kartų per mėnesį.

Startuoja teatro ambasadorių programa „ŠOKISTAI“

2022.10.21


Šokis – tai…

Yra daugybė šokio apibrėžimų ir kartu nėra nei vieno, kuris aprėptų jo esmę. Nes kiekvienam šokis gali reikšti ką nors kita. Ar ne? Lai šokio apibrėžimus kuria teoretikai, o mes jį kurkime ir patirkime.

Kviečiame tave tapti ŠOKISTU – Šeiko šokio teatro ambasadoriumi, kuris dalintųsi su pasauliu savo šokio matymu, pasitelkdamas socialinius tinklus. Už tai suteiksime išskirtines galimybes pamatyti teatro spektaklius, užkulisius ir dar daugiau!

Kaip tapti Šeiko šokio teatro ambasadoriumi?

Užpildyk šią anketą iki lapkričio 1 dienos. Su atrinktų paskyrų savininkais susisieksime iki lapkričio 4 d.

Ką turėsiu daryti kaip ambasadorius?

Savo socialiniuose tinkluose anonsuoti spektaklį, kuriame ketinsi apsilankyti, o po spektaklio pasidalinti savo įspūdžiais, pamąstymais ar įžvalgomis bei vaizdais iš renginio. Vienam spektakliui prašysime sukurti mažiausiai 2 turinio vienetus (pvz. vieną stories, vieną Instagram/ Facebook įrašą).

Kokie dalyvavimo privalumai?

Kvietimas Tau į visus mūsų repertuarinius spektaklius visą ambasadoriavimo laiką. Teatro atributika dovanų po pirmo sėkmingo bendradarbiavimo. Galimybė lankytis teatro užkulisiuose, pamatyti kūrybinį procesą. Šis sąrašas pildysis kartu augant ir keičiantis šiai programai.

Mums tai neįkainojama galimybė pažinti ir išgirsti savo auditoriją.

Ši programa pirma tokia, todėl neabejojame – jai pradėjus veikti prireiks patobulinimų, todėl tavo įžvalgos ir komentarai labai laukiami!

Turi klausimų? Susisiek su mumis el. p. info@seikodancecompany.com, tel. +370 672 29267 arba parašyk žinutę Facebook arba Instagram @seikodancecompany.

Liepa 2024

Salos

27 liepos, Zarasai

https://pilotas.lt/2024/07/09/kultura/minimalizmas-kupoleje-zaraso-saloje-rengiamas-garso-ir-judesio-spektaklis-instaliacija/

Salos

27 liepos, Zarasai

https://pilotas.lt/2024/07/09/kultura/minimalizmas-kupoleje-zaraso-saloje-rengiamas-garso-ir-judesio-spektaklis-instaliacija/

Metų laikai

31 liepos, Visaginas

https://visaginas.lt/naujienos/pakeliui-i-jubilieju49-ojo-visagino-gimtadienio-programa-07-29-08-03/9112

.